INSTALACJIA LPG AUTOGAZ MONTAŻ - auto gaz | LPG montaż | autogaz diesel

Nowoczesne instalacje LPG
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
DLA BENZYNY  z pełną mocą do 50% taniej ....
GazoDiesel   oszczędności + więcej mocy ....
ZUM Careco
Przejdź do treści
.
Czwarta generacja LPG to instalacja wielopunktowego zasilania gazem w fazie lotnej
za pośrednictwem elektronicznie sterowanych wtryskiwaczy.
Wtrysk sekwencyjny stosowany jest w samochodach wyposażonych w  wielopunktowy wtrysk benzyny
z katalizatorem i sondą lambda oraz system  diagnostyki pokładowej — EOBD lub OBDII.
Jest to bardzo nowoczesna  konstrukcja, ( potocznie nazywana SEKWENCJA ) w której wyeliminowane zostały różnice w dynamice i mocy  silnika zasilanego gazem i zasilanego benzyną. W układzie tego typu  wtryskiwacz gazu działa bardzo podobnie do wtryskiwacza benzyny.


Instalacja LPG piątej generacji
Piąta generacja instalacji LPG to instalacja wtrysku sekwencyjnego  gazu w fazie ciekłej.
Instalacje piątej generacji wyznaczają zupełnie  nowy standard w dziedzinie LPG.
Największa różnica w stosunku do  poprzednich generacji to sposób dostarczania gazu do zaworów ssących  silnika. W instalacji piątej generacji gaz wtryskiwany jest w postaci  ciekłej, a nie lotnej.Instalacje VI Generacji
System instalacji LPG VI generacji,  która jest idealnym  rozwiązaniem  dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny gdyż  wykorzystuje  oryginalne wtryskiwacze benzynowe do wtryskiwania  skroplonego gazu LPG  bezpośrednio do komory spalania. Podczas pracy  silnika na gazie w ogóle nie jest zużywana  benzyna, ponieważ  wtryskiwacze są cały czas chłodzone przepływającym  przez nie gazem i  nie ma potrzeby stosowania tzw. dotrysków benzyny,  które z  ekonomicznego punktu widzenia przekreślają sens konwersji.   Wykorzystanie wtryskiwaczy benzynowych do wtrysku gazu skutkuje także   mniejszą ingerencją w obszarze silnika a cała instalacja jest   praktycznie niewidoczna pod maską samochodu.


Instalacja LPG pierwszej generacji
Instalacja LPG pierwszej generacji stosowana jest w samochodach z zasilaniem gaźnikowym.
Brak sterownika elektronicznego czyni ją tanim, ale też najmniej  precyzyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jest to najprostsza instalacja  niewymagająca instalowania prawie żadnych sterowników elektronicznych.


Instalacja LPG drugiej generacji
Drugą generację instalacji LPG stosuje się przede wszystkim w samochodach
wyposażonych w jednopunktowy wtrysk benzyny z katalizatorem i sondą lambda.


Instalacja LPG trzeciej generacji
Trzecia generacja LPG - wielopunktowa o ciągłym zasilaniu gazem w fazie lotnej.
Instalacje tej klasy przeznaczone są do samochodów z wielopunktowym  wtryskiem paliwa. W rozwiązaniu tym mieszanka paliwowo-powietrzna  powstaje tuż przed zaworem ssącym. W zależności od ilości powietrza  napływającego do cylindra w okolice zaworu dolotowego podawana jest  przez wtryskiwacz  ściśle określona ilość paliwa.  Podstawowym wyznacznikiem instalacji gazowych do wtrysku  wielopunktowego jest zachowanie zbliżonego do oryginalnego miejsca  powstawania mieszanki gazowo-powietrznej.

INSTALACJE SEKWENCYJNEGO WTRYSKU GAZU DO WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW
ZESTAW STAG 200 GoFast
* reduktor - ACR 02
* wtryski - ACW 01
* zbiornik ZTW do 55l
1960.00 zł
Dodaj
ZESTAW STAG Q-BOX Basic
* reduktor - ACR 02
* wtryski - ACW 01
* zbiornik ZTW do 55l
2150.00 zł
Dodaj
ZESTAW STAG Q-MAX PLUS
* reduktor - ACR 01
* wtryski - ACW 01
* zbiornik ZTW do 55l
2780.00 zł
Dodaj
dostępne również inne konfiguracje z reduktorami KME, TOMASETTO ...., oraz wtryskami ALEX Baracuda , HANA, ACw02, ACw03 ....
ODWIEDŹ NAS    www.zumcareco.pl

AUTOGAZ-MAX  Zbigniew Stawicki
ul. Przyjaźni 71a
47-225 Kędzierzyn-Koźle
+48 698 848 355
LEGALNY MONTAŻ * * SERWIS * * GWARANCJA
Montaż instalacji LPG możliwy jest w ciągu jednego dnia, zapraszamy więć klientów z całej Polski: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Krosno, Kutno, Legnica, Lublin, Łomża, Łowicz,Opole, Poznań, Przemyśl, Radom, Radomsko, Rzeszów, Skierniewice, Sosnowiec,Szczecin,Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Turek, Tychy, Warszawa,Włocławek, Wołomin, Wrocław, Zabrze.
Auto gaz Autogaz Instalacje gazowe Instalacje lpg Montaż instalacji gazowych auto gas auto gaz jaki zbiornik w koło zapasowe jaki zbiornik LPG cena instalacji gazowej do cena instalacji lpg cennik instalacji gazowych gaz w samochodzie instalacja gazowa instalacja lpg do samochodu instalacje gazowe LPG instalacje lpg cennik jaki gaz do jaka instalacja lpg zdjęcia instalacji lpg instalacje lpg opinie
Wróć do spisu treści